Od Kai Shibu - Witam (Emily)

tu piszemy opowiadania

Od Kai Shibu - Witam (Emily)

Postprzez KaiShibu » 3 sty 2015, o 18:23

Był to dzień ponury; słońce z wysiłkiem próbowało przebić się przez gęste, puszyste chmury. Wracałem właśnie z popołudniowego patrolu, mijając kilka psich grot. W wejściu jednej z nich zauważyłem ponurą suczkę. Słaby wiatr huśtał delikatnie jej puszystym ogonem. Mimo że było już późno, a ja zmęczony, marzyłem tylko o swoim posłaniu, podszedłem do zaniepokojonej i troskliwym głosem otoczyłem ją opieką.
KS: Coś się stało?

~~Emily~~
Przepraszam za taką beznadzieję :c
KaiShibu
Wojownik

Charakter: mściwy, uczciwy, pewny siebie, uparty, rozsądny

Re: Od Kai Shibu - Witam (Emily)

Postprzez Emily » 6 sty 2015, o 19:15

Boję się sama spać w tej grocie. Jest tak ciemno i każdy może do niej wejść. Jest po prostu strasznie. Jakby moi rodzice tutaj byli to bym się tak bardzo nie bała. Zauważyłam że przede mną stoi jakiś pies pytając czy coś się stało.
Em: Nie. - powiedziałam patrząc na niego.
KS: To dlaczego jesteś smutna?
Em: Po prostu... Tęsknie za swoimi rodzicami. - powiedziałam patrząc w niebo.
Samiec kiwnął głową. Usiadł koło mnie i też popatrzył się w niebo. Jest tak dużo gwiazd. Ciekawe ile ich jest. Pewnie z milion lub więcej. Popatrzyłam na samca i uśmiechnęłam się. Cieszę się że tutaj jest.
Em: A tak w ogóle mam na imię Emily. - powiedziałam puszczając oczko.

~~KaiShibu~~
Emily
Kelner

Moce: Uleczenie, Teleportacja
Charakter: uprzejma, śmiała, odważna, zabawna, pracowita, spokojna, szczera, wierna

Powrót do Opowiadania