Carl - Jesteś niepowtarzalna (Sherri)

zamknięte sprawy/opowiadania

Carl - Jesteś niepowtarzalna (Sherri)

Postprzez Carl » 27 gru 2014, o 12:40

Wstałem wcześnie. Uwielbiam zimowe poranki. Ta woń, która wydobywała się z zewnątrz pobudzała moje zmysły. Zimowa, mroźna pora. Wybiegłem na dwór, może i wyglądałem jak szczeniak, no ale każdy ma prawo się cieszyć. Pobiegłem do lasu. Drzewa zimą wyglądają cudownie, chociaż brakuje zwierzyny, roślin i doskwiera głód. Ja kocham tę porę roku. Zobaczyłem, że na jednym z krzewów jest kilka jarzyn. Było to trochę dziwne, jarzyny zimą? Podszedłem do krzaku i nagle ... wyskoczył dzik, który swoimi kłami przebił mi skórę. Nie było sensu wdawać się z nim w walkę. Pobiegłem do groty medyków. Podobno mamy nowego medyka i podobno to medyczka i nazywam się Sherri. Jak król wszystko muszę wiedzeń, jak na razie mamy 1 członka, więc łatwo zapamiętać imię, które tak ładnie brzmi.
S: Królu, co Ci się stało? - spytała z troską.
C: Jak już to Jack, a ty podobno zwiesz się Sherri? - nienawidzę, gdy ktoś mówi do mnie tak generalnie, wyniośle i używa zwrotu ,,Królu".
S: Tak, ale co Ci się stało?
C: Byłem w lesie i tam spotkałem dzika, który rzucił się na mnie. - wyjaśniłem.
S: Biedaczek, daj opatrzę Ci ranę.
Z szafki wyjęła jakieś medyczne rzeczy. W pysku trzymała gazik nasączony jakimś lekarstwem. Posmarowała nim mój kark, gdyż tam wbił kły dzik. Dobrze, że nie skończyło się to gorzej, przecież mogłem umrzeć, gdyby kły znalazły się w innym miejscu. Następnie zabandażowała ranę i podała mi jakieś zioła.
C: Jesteś niepowtarzalna, cudowny z Ciebie medyk. - uśmiechnąłem się kokieteryjnie.

~~ Sherri ~~

Źle tytuł wpisałam, no to ładny przykład daję. xD

Carl
Król

Moce: Wilcza przemiana, Wściekły atak.
Charakter: Uprzejmy, romantyczny, odważny, waleczny, wierny, nerwowy, szczery, agresywny, pomocny, zabawny.
Partner: Sherri
Rodzina: ---

Re: Od Carla - Jesteś niepowtarzalna (Sherri)

Postprzez Sherri » 27 gru 2014, o 21:13

Siedziałam w grocie medycznej. Popijałam ciepłą herbatę miętową. Była przepyszna! Z herbat najbardziej lubię właśnie taką, z mrożonej, lub świeżej, własnej mięty! Było cicho i spokojnie. Oprócz mnie, króla i tej nowej Samiyi, czy jak jej tam podobno było, nie ma. Nagle do pracowni wbiegł król Carl. Spytałam co się stało. Rozmawialiśmy chwilę o zdarzeniu w lesie. Kazał mi mówić do siebie po imieniu. Później opatrzyłam mu ranę. Kiedy układałam pudełka z ziołami, które przed kilkoma chwilami wyjęłam, Carl powiedział, że jestem niepowtarzalna i cudowny ze mnie medyk. Wmurowało mnie i przez kilka chwil nie mogłam z siebie wykrztusić ani słowa.
S: Dziękuję. - powiedziałam nieśmiało.
Sherri
Medyk

Moce: Oskrzela, Zmienność
Charakter: uprzejma, marzycielska, nerwowa, zabawna
Partner: Carl
Rodzina: brak

Postprzez Carl » 27 gru 2014, o 21:23

C: Mówię, to co myślę. - uśmiechnąłem się. - Dziękuję Ci za pomoc, którą mi udzieliłaś.
S: Nie ma za co. - powiedziała spięta.
Widać, że trochę się frustrowała, że rozmawia z Królem, a ten proponuje jej znajomość, a może i przyjaźń ... Przecież jestem psem, tak jak każdy, tylko na głowie mam całą sforę i 2 psy, nie licząc mnie.
C: A, właśnie, że jest. - upierałem się. - Może w zamian dasz zaprosić się na spacerek? - zaproponowałem. - Zimą tereny sfory wyglądają cudownie, a Ty na pewno byłabyś bardziej olśniewająca, niż śnieg. - puściłem jej oczko.
Widać było, że się zarumieniła. Szliśmy zimową aleją, suczka ciągle nic nie mówiła, ale widziałem, jak co chwilę spogląda na mnie. Bardzo mi się to podobało, że mnie nie odtrąciła i spisała na straty.
C: Wiesz, bardzo Cię polubiłem. - powiedziałem patrząc jej w oczy. - Może zostaniemy przyjaciółmi? - uśmiechnąłem się.

~~Sherri~~
Carl
Król

Charakter: Uprzejmy, romantyczny, odważny, waleczny, wierny, nerwowy, szczery, agresywny, pomocny, zabawny.

Postprzez Sherri » 28 gru 2014, o 17:57

Przyjaciółmi? Ja z królem? To, to, to... spełnienie moich najskrytszych marzeń! Przecież mogłabym w to nie uwierzyć i uznać, że to tylko i wyłącznie sen, ale ja wolę myśleć, że na prawdę król mnie lubi. A może coś z tego wyjdzie? Tak więcej? No... kto wie? Było by wspaniale, ale... być przywódczynią tak małej sfory? Ale... rozwinie się, a poza tym, on pyta tylko o przyjaźń, więc co ja se będę nadzieję robić?
S: Y... tak, jasne. - uśmiechnęłam się szczęśliwie. To.. fajne. Przynajmniej jedna osoba mnie tu lubi. Całkiem fajny z niego koleżka.
C: To super. - odwzajemnił uśmiech.
S: Tak. Idziemy sobie coś upolować? - spytałam z chytrym uśmieszkiem. Mam zamiar upolować coś większego niż on.

~~Carl~~
Sherri
Medyk

Postprzez Carl » 28 gru 2014, o 18:14

C: Z Tobą, zawsze. -puściłem jej oczko.
Suczka uśmiechnęła się i spojrzała na mnie. Jakby miała zamiar upolować, coś większego, niż ja. Ha! Niedoczekanie, akurat łowcą jestem świetnym. Szybkim tempem poszliśmy do lasu, u wejścia Sherri rzuciła mi wyzwanie.
S: Kto upoluje większą zwierzynę, wygrywa. - uśmiechnęła się chytrze.
No, ba! Jakbym zgadł. No, cóż, skoro sama się prosi, aby przegrać. Nie wypada odmówić. A, może dam jej jakieś fory? Dobra, padło słowo start, no to trzeba się wziąć do roboty. Zacząłem się skradać i cicho chodzić. Na razie nic nie widziałem, po chwili ujrzałem dorodnego jelenia. Był taki piękny, że aż szkoda go zabić i zjeść, ale tego wymaga wygrana, po za tym, takie prawa natury. Zakradłem się i udałem w gonitwę ze zwierzęciem. Jeleń nie miał szans, ponieważ biegnąć zaczepił się o gałąź porożem i upadł. Szczęśliwy chwyciłem go za gardło i udusiłem. Wziąłem go w pysk, ledwo dotargałem przed las, gdzie czekała na mnie Sherri ze swoją zdobyczą. Ciekawe, co upolowała?

~~Sherri~~
Carl
Król

Postprzez Sherri » 28 gru 2014, o 19:04

Wbiegłam do Lasu, ale dość cicho. Niedaleko pola zaczęłam się skradać. Nagle ujrzałam stado ptaków przepiórek. Postanowiłam upolować ze dwie. Udało mi się. Już po krótkim czasie złapałam dwie. Wzięłam je do pyska i zaczęłam podążać na umówione miejsce spotkania. Nagle za drzewami ujrzałam Carla niosącego dużego jelenia. Nie mogłam być gorsza. Podbiegłam dalej. Zobaczyłam sarenkę. Nie dużą, ale zawsze się przyda. Pobiegłam więc z moimi trzema zdobyczami na umówione wcześniej z Carlem miejsce. Czekałam. Po niedługim czasie ujrzałam go z oddali. Niósł tylko tego jelenia, więc chyba wychodzi na remis. No kurcze! A mogłam wygrać! Zepsuł mi wszystko! Szkoda... ale co tam. Następnym razem może się uda.

~~Carl~~
Sherri
Medyk

Postprzez Carl » 28 gru 2014, o 21:11

No, trudno był remis. No, ale wolę już remis, a nie przegraną. Spojrzałem na suczkę, ona jest naprawdę świetną łowczynią. To cudowna suczka.
C: Jesteś dobrą łowczynią. - uśmiechnąłem się uroczo.
S: Ale, Ty też jesteś całkiem niezły. - odwzajemniła gest.
Zaczęliśmy jeść, było przepyszne, ale brzuchy były pełne.
C: Pychotka!
S: Za dużo tego było...
C: Oj, tak. Może wrócimy do Groty? - zaproponowałem. - Zapraszam Cię do siebie.
S: No dobra. - uśmiechnęła się.
Poszliśmy do mojej groty, nie proponowałem jedzenia, bo wiedziałem, że po takim obiedzie, na pewno mi odmówi. Zacząłem coś czuć, coś takiego, jakby miłość. Czy ja się zakochałem w Sherri?

~~Sherri~~
Carl
Król

Postprzez Sherri » 28 gru 2014, o 22:07

Zaczęłam oglądać jego dom od środka. Był przestrzenny, ale nie było tam masy rzeczy. Miał kilka drobiazgów, figurek... ale nie aż tak dużo. Ma bardzo fajny domek, a my już pare osób w sforze, bo jak by nie było, dołączyłam do Carla jako pierwsza i czuję się tu bezpieczna do dziś. Jest naprawdę fajnie i zabawnie. Codziennie zjadam coś ciekawego i nawet odkryłam jarzyny. Są pyszne prawie tak jak moje ulubione jagody i koktajl z nich. Mniami!
S: Fajna grota. - pochwaliłam. - Czysta, jak na to, że mieszka tu sam facet. - spojrzałam na Carla z uznaniem i uśmiechnęłam się. - Ładnie tu masz. - usiadłam przed nim. - To co teraz?

~~Carl~~
C: Może się czegoś napijemy? - powiedziałem z szarmanckim uśmiechem. - czy co? co Julcia???
Sherri
Medyk

Postprzez Carl » 28 gru 2014, o 22:14

C: Dzięki, nie wątpię, że Twoja jest ładniejsza. - odwzajemniłem uśmiech. - Może skosztujesz coś z mych koktajli, ostatnio wychodzą mi przepyszne. - pochwaliłem swoje wyroby.
S: Sam robisz napoje? - spytała.
C: No tak. Można, by powiedzieć, że to moje hobby.
S: No pewnie, że chcę.
C: Jaki chcesz smak?
S: A masz jagodowy? - zapytała z nadzieją.
C: Zgaduję, to Twój ulubiony smak.
S: Zgadłeś, to moje ulubione danie.
C: Zaraz Ci przyniosę. - puściłem jej oczko.
Poszedłem w głąb groty, gdzie miałem kuchnię. W drewnianych szafkach znalazłem świeże jagody, z których zrobiłem koktajl. Następnie wróciłem do suczki i podałem jej orzeźwiająco - słodki napój.
S: Pachnie cudownie.
C: Skosztuj. - powiedziałem z dumą i zadowoleniem.
Sherri skosztowała. Widać było, że jej bardzo smakuje. Warto było nauczyć się robić te wyroby, skoro teraz mogę się nimi chwalić i to jeszcze przed kim. Przed suczką, w której, po uszy jestem zakochany, a może... Może, to odpowiedni moment, aby jej to powiedzieć. Tak! Teraz wyznam jej miłość!
C: Sherri... - zacząłem odważnie, choć w środku odczuwałem lekką niepewność.
S: Tak? - Gdy uniosła głowę, a ja spojrzałem w jej piękne, kryształowe oczy. Serce w piersi zaczęło bić mi szybciej.
C: Kocham Cię. Czy chciałabyś zostać moją partnerką?

~~ Sherri ~~
Carl
Król

Re: Carl - Jesteś niepowtarzalna (Sherri)

Postprzez Sherri » 31 gru 2014, o 17:36

Samiec podał mi koktajl jagodowy w naczynku. Był przepyszny. Nie ,mogę uwierzyć, że sam takie robi. To najlepszy jogurcik jaki miałam w ustach! Pycha, no i do tego z kawałkami owoców! Jaki lepszy by sobie można było wymarzyć? Później Carl spytał, czy chciałabym zostać jego partnerką. Mówił, ze mnie kocha. I co ja mam teraz powiedzieć? On mi się naprawdę wielce podoba, ale tak mówić? Ja się wstydzę, ja nie chcę, wieczorem? Kurka!
S: Tak! Kocham cię! - rzuciłam mu się na szyję i przewróciłam go na grzbiet, leżąc na nim. Teraz już wiedziałam, z kim chcę spędzić resztę życia.

KONIEC
Sherri
Medyk

Powrót do Archiwum